• Jupiter '75 Heren 2

  • Jupiter '75 HS2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heijnen, RobTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingstijden

    Dag Tijd
    Dinsdag 21.00 - 22.30
    Donderdag 19.30 - 21.00
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Jupiter '75 HS2 ( Poule ZO-BR HS-02 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Swift (H) HS221201063038724341
    2Bedo HS221170470055314734
    3Bergeijk HS22114165614986329
    4E.S.Z.V. Oktopus HS2219012599617-1818
    5Taxandria/Roef HS2219012522554-3218
    6E.H.V. HS1217014458524-6614
    7Jupiter '75 HS2215016551677-12610
    8HBS HS1212019418629-2114
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baas, VictorSpelend teamlid
    Bek, JaydenSpelend teamlid
    Dal, Stan vanSpelend teamlid
    Dal, Thijn vanSpelend teamlid
    Eliëns, NickSpelend teamlid
    Heijnen, RobSpelend teamlid
    Koolen, PaulSpelend teamlid
    Lepelaars, RuudSpelend teamlid
    Maas, MaxSpelend teamlid
    Muselaers, PaulSpelend teamlid
    Schippers, BenSpelend teamlid
    Spithoven, GielSpelend teamlid
    Van den Broek, BartSpelend teamlid
    Vissers, DamiënSpelend teamlid
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Jupiter '75 HS2

    Heren Senioren

    26,24

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    32,24

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,48

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd