• Jupiter '75 Heren 1

  • Jupiter '75 HS1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schijndel, Leny vanOverige stafBegeleider
    Schijndel, Wil vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingstijden

    Dag Tijd
    Dinsdag 21.00 - 22.30
    Donderdag 19.30 - 21.00
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Jupiter '75 HS1 ( Kwalificatie 2e ronde 4 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dynamico HA11100343222
    2Tremeg HS11100222022
    3Dynamico HS21100222112
    4Jupiter '75 HS110012122-10
    5Swift (H) HS110013234-20
    6Habo '95 HS110012022-20

    Poulestanden Jupiter '75 HS1 ( Hoofdklasse HK HS-B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1White Demons HS122182274255318938
    2Rapiditas HS22215256576075032
    3Swift (H) HS12214176816473429
    4Bevo HC HS32213096335409326
    5Jupiter '75 HS12212010577576124
    6Cabooter Fortes Venlo HS1229310563592-2921
    7Handbal Someren HS1229211636639-320
    8Noav HS12210012621626-520
    9Sittardia/BFC HS3229013561603-4218
    10Dongen HS1227015641729-8814
    11Vios HS1226115551657-10613
    12Apollo HS1224117504598-949
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Castelijns, RobSpelend teamlid
    Driesen, AswinSpelend teamlid
    Fabrie, NiekSpelend teamlid
    Geelhoed, BobSpelend teamlid
    Gestel, Wesley vanSpelend teamlid
    Kuyten, WardSpelend teamlid
    Lieberwirth, MichielSpelend teamlid
    Liebregts, DaanSpelend teamlid
    Maas, RobSpelend teamlid
    Versmissen, AdSpelend teamlid
    Verstappen, RoySpelend teamlid
    Wijnen, NiekSpelend teamlid
    Zon, Niels vanSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Jupiter '75 HS1

    Heren Senioren (L)

    26,23

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    26,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,09

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd